لباسکار: لباسی است که به منظور محافظت فرد پوشنده در برابر حوادث ناگهانی و خطرات ناشی در حین فعالیت برای دست یابی به حداکثر ایمنی و سلامتی تهیه شده است. از این رو، نیاز به شرکت­های فعال در این حوزه که با عملکرد علمی و فنی مناسب سعی در بهبود ایمنی فردی از طریق تولید لباسکار محافظ هستند، روز به روز در حال افزایش است. گروه پاد با دانش فنی مناسب و عملکرد عالی، پیشگام در تولید لباسکارمتداول و محافظ است. این گروه محصولات خود را با فاکتور راحتی، ثبات و دوام بالا تولید می­­کند، این شرکت تولیدی منسوجات خود را با قیمت مناسب و مطابق با نیاز روز شرکت­های وزارت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تولید می­کند.

ترکیبی از فناوری­های نوین برای رسیدن به پایداری، دوام و راحتی مناسب برای تولید منسوجات گروه پاد به کار گرفته شده­اند. به طوری که برای رسیدن به پوشش محافظ، ترکیبی از عملکرد عالی در زمینه بهبود محافظت، پایداری، دوام و راحتی استفاده کرده است.

فعالیت شدید کارگران گاها در شرایط جوی نامساعد باید صورت بگیرد، از این رو لباسکار به عنوان محافظ اصلی در برابر این شرایط حاد برای رسیدن به بیشترین بازده فعالیت پوشنده، تضمینی بر سلامتی و ایمنی فرد می­شود. از این رو لباسکارتخصصی شرکت پادجامه با خواص ویژه به صورت زیر عرضه می­شود.

این لباسکار از پارچه­های تولیدی پادجامه با خاصیت دافع آب و روغن، ضد لک و چرک، مقاوم در برابر نفوذ اسید و حلال­های شیمیایی، مقاوم در برابر آتش، خنک کننده و هیدروفیل، محافظ در برابر پرتوهای فرابنفش، ضدمیکروبی و آنتی‌استاتیک با قابلیت دید بالا (لباس ترافیکی) تهیه می­شوند.

انجام عملیات تکمیلی و استفاده از رنگزاهای با کیفیت به منظور دست یابی به حداکثر ثبات در برابر شستشو  نور از دیگر مزیت­های لباس­کار شرکت پادجامه است. پایداری و دوام بالا، نرمی و زیردست عالی، امکان تبادل حرارتی و رطوبتی به همراه خاصیت ضدچروک و احساس خنکی از جمله فاکتورهای راحتی لباسکار شرکت پادجامه است که تضمینی برای ایمنی و بهبود عملکرد کارگران در حین کار است.