شرکت پاد جامه

گروه تولیدی پادجامه با هدف تولید منسوجات پیشرفته و ارتقاء سطح کیفی و ایمنی پوشاک (لباس کار سرهمی، ایمنی و انواع یونیفرم) صنعتی و اداری موجود در کشور شروع به فعالیت کرد. این شرکت با استفاده از فن آوری روز دنیا و بهره گیری از کادری فنی و تحصیلکرده، مطابق با استاندارد های موجود در ایران، زمینه تولید محصولات متنوع مورد نیاز در این عرصه ها را فراهم آورده است.

خط مشى کيفيت گروه توليدى صنعـــتي پادجــامه تأميــن رضــايت کامل مشـــتريان ازطريـق ارائه محـصولات و خدمات منطبق با درخواست مشتريان و بهبود مستمـر اين فرآيند می باشد.

ادامه مطلب: درباره شرکت پاد جامه

اورکت کد 201

گروه توليدي پادجامه، توليد کننده انواع پارچه‏هايWoven يا تاري-پودي اعم از پارچه هاي كتان، پنبه-پلي‏استر و پلي‏استر-پنبه در وزن هاي 280 الي 480 گرم در رنگ هاي متنوع جهت مصرف صنايع مختلف اعم از نفت و گاز و پتروشيمي، صنايع دفاع، صنعت نيرو و صنايع مختلف شامل انواع لباس‏هاي ستادي و عملياتي و يونيفورم مي‏باشد.

همچنين پارچه‏هاي حلقوي پودي يا Knitted fabrics جهت بافت پارچه‏هاي تريکو شامل انواع تي‏شرت، لباس‏هاي گرم و لباس زير. گروه توليدي پادجامه، اولين و تنها توليد کننده پارچه 70% کتان و 30% پلي استر براي مصرف کارخانجات نفت، گاز و پتروشيمي به وزن 280گرم و 300 گرم و 350 گرم مطابق با استاندارد ملي ايران به شماره 1944 و نيز استاندارد وزارت نفت در ايران مي‏ باشد.

محصولات جدید

برخی از مشتریان ما